Descriere
Micro Secure Digital Card Samsung, 64GB, MB-MC64KA/EU, Clasa 10, pana la 48MB/S, cu adaptor
Prețul inițial a fost: lei71.42.lei36.97Prețul curent este: lei36.97. fara TVA
Sale 48%În stoc
Micro Secure Digital Card Samsung, 64GB, MB-MC64KA/EU, Clasa 10, pana la 48MB/S, cu adaptor
| Capacitate card | 64GB |
|---|---|
| Tip card | microSDXC |
| Adaptor | Da |
| Weight | 25 g |
| Height | 11 mm |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Capacity | 64 GB |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Read speed | 130 MB/s |
| Write speed | 130 MB/s |
| Application performance class | A2 |
| Product colour | White |
| Memory voltage | 2.7,3.6 V |
| Width | 15 mm |
| Depth | 1 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 120 |