Descriere
Card microSDXC Samsung PRO Plus MB-MD512SB/WW 512GB, Class 10 , + adaptor
Prețul inițial a fost: lei558.82.lei323.52Prețul curent este: lei323.52. fara TVA
Sale 42%În stoc
Card microSDXC Samsung PRO Plus MB-MD512SB/WW 512GB, Class 10 , + adaptor
| Tip card | microSDXC |
|---|---|
| Capacitate card | 512GB |
| Adaptor | Da |
| Height | 11 mm |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Flash memory class | Class 10 |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Internal memory type | UHS-I |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Write speed | 130 MB/s |
| Application performance class | A2 |
| Width | 15 mm |
| Depth | 1 mm |
| Capacity | 512 GB |
| Read speed | 180 MB/s |
| Endurance | 10000 cycles per logical sector |
| Weight | 0.25 g |
| Product colour | Blue |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |