Descriere
HDD extern Lacie, 4TB, Rugged, 2.5″, USB3.0, argintiu si portocaliu
Prețul inițial a fost: lei1,057.13.lei845.37Prețul curent este: lei845.37. fara TVA
Sale 20%În stoc
HDD extern Lacie, 4TB, Rugged, 2.5″, USB3.0, argintiu si portocaliu
| Capacitate HDD-SSD extern | 4TB |
|---|---|
| Interfață HDD-SSD extern | USB3.0 |
| Format HDD-SSD extern | 2.5" |
| Alimentare USB | Da |
| HDD capacity | 4 TB |
| HDD speed | 5400 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| Cables included | USB Type-C |
| Weight | 400 g |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Thunderbolt technology | No |
| Capacitate HDD extern | 4 TB |
| Interfata HDD extern | USB Type-C |
| USB connector | USB Type-C |
| Package width | 120 mm |
| Package weight | 500 g |
| Width | 86 mm |
| Depth | 26 mm |
| Height | 135.1 mm |
| Maximum data transfer rate | 5 Mbit/s |
| Product colour | Orange, Silver |
| Protection features | Crash proof, Splash proof |
| Package depth | 54 mm |
| Package height | 186 mm |
| Mac compatibility | Yes |
| Producator | LACIE |
| Garantie | 24 |