Descriere
HDD extern Seagate, 14TB, Desktop One Touch, USB 3.2
Prețul inițial a fost: lei2,878.14.lei1,440.33Prețul curent este: lei1,440.33. fara TVA
Sale 50%În stoc
HDD extern Seagate, 14TB, Desktop One Touch, USB 3.2
| Format HDD-SSD extern | 3.5" |
|---|---|
| Interfață HDD-SSD extern | USB3.2 |
| Capacitate HDD-SSD extern | 14TB |
| Alimentare USB | Da |
| HDD capacity | 14 TB |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Format HDD extern | 3.5" |
| Capacitate HDD extern | 14 TB |
| Weight | 1.24 kg |
| Package depth | 78 mm |
| Package weight | 1.49 kg |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 24 |