Descriere
HDD Extern Seagate, 4TB, One Touch, 3.5 USB3.2, Black
Prețul inițial a fost: lei847.05.lei597.47Prețul curent este: lei597.47. fara TVA
Sale 29%În stoc
HDD Extern Seagate, 4TB, One Touch, 3.5 USB3.2, Black
| Capacitate HDD-SSD extern | 4TB |
|---|---|
| Format HDD-SSD extern | 2.5" |
| Interfață HDD-SSD extern | USB3.1 |
| Alimentare USB | Da |
| HDD capacity | 4 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Width | 80 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Plug and Play | Yes |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| USB connector | Micro-USB B |
| Thunderbolt technology | No |
| Format HDD extern | 3.5" |
| Capacitate HDD extern | 4 TB |
| Password protection | Yes |
| Cables included | Micro-USB |
| USB version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Weight | 268 g |
| Depth | 115.3 mm |
| Height | 20.9 mm |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 36 |