Descriere
HDD extern Seagate, 8TB, Desktop One Touch, USB 3.2
Prețul inițial a fost: lei1,400.83.lei824.36Prețul curent este: lei824.36. fara TVA
Sale 41%În stoc
HDD extern Seagate, 8TB, Desktop One Touch, USB 3.2
| Capacitate HDD-SSD extern | 8TB |
|---|---|
| Format HDD-SSD extern | 3.5" |
| Interfață HDD-SSD extern | USB3.2 |
| Alimentare USB | Da |
| HDD capacity | 8 TB |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Product colour | Black, Grey |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Format HDD extern | 3.5" |
| External power adapter | Yes |
| Capacitate HDD extern | 8 TB |
| Weight | 1.24 kg |
| Width | 129.9 mm |
| Height | 45.3 mm |
| Package width | 222 mm |
| Package depth | 78 mm |
| Package height | 233 mm |
| Package weight | 1.49 kg |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 24 |