Descriere
HDD extern Seagate, 10TB, Expansion portable, 3.5 USB3.2, Black
Prețul inițial a fost: lei1,589.07.lei1,014.28Prețul curent este: lei1,014.28. fara TVA
Sale 36%În stoc
HDD extern Seagate, 10TB, Expansion portable, 3.5 USB3.2, Black
| Interfață HDD-SSD extern | USB3.0 |
|---|---|
| Format HDD-SSD extern | 3.5" |
| Capacitate HDD-SSD extern | 10TB |
| Alimentare USB | Da |
| HDD capacity | 10 TB |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Format HDD extern | 3.5" |
| Bus powered | No |
| External power adapter | Yes |
| Weight | 1.18 kg |
| Width | 41.9 mm |
| Depth | 125 mm |
| Height | 178.8 mm |
| Package width | 212 mm |
| Package depth | 77 mm |
| Package height | 218 mm |
| Package weight | 1.34 kg |
| Interface | USB 3.0/2.0 |
| Capacitate HDD extern | 10 TB |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 24 |