Descriere
HDD extern Seagate, 16TB, Expansion portable, 3.5″ USB3.0, Black
Prețul inițial a fost: lei2,999.15.lei1,557.13Prețul curent este: lei1,557.13. fara TVA
Sale 48%În stoc
HDD extern Seagate, 16TB, Expansion portable, 3.5″ USB3.0, Black
| Interfață HDD-SSD extern | USB3.0 |
|---|---|
| Format HDD-SSD extern | 3.5" |
| Capacitate HDD-SSD extern | 16TB |
| Alimentare USB | Da |
| HDD capacity | 16 TB |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Format HDD extern | 3.5" |
| Bus powered | No |
| External power adapter | Yes |
| Weight | 1.18 kg |
| Width | 41.9 mm |
| Depth | 125 mm |
| Height | 178.8 mm |
| Package width | 212 mm |
| Package depth | 77 mm |
| Package height | 218 mm |
| Package weight | 1.34 kg |
| Capacitate HDD extern | 16 TB |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 24 |