Descriere
HDD extern Seagate, 2TB, Expansion portable, 2.5″ USB3.0, Black
Prețul inițial a fost: lei448.7300.lei363.8600Prețul curent este: lei363.8600. fara TVA
Sale 19%În stoc
HDD extern Seagate, 2TB, Expansion portable, 2.5″ USB3.0, Black
| Capacitate HDD-SSD extern | 2TB |
|---|---|
| Interfață HDD-SSD extern | USB3.0 |
| Format HDD-SSD extern | 2.5" |
| Alimentare USB | Da |
| HDD capacity | 2 TB |
| Width | 80 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Capacitate HDD extern | 2 TB |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| USB connector | USB Type-A |
| Weight | 159 g |
| Depth | 12.6 mm |
| Height | 115.3 mm |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 24 |