Descriere
HDD Extern Seagate Firecuda Gaming 2TB, 2.5″, iluminare Chroma RGB, USB 3.2 Gen 1
Prețul inițial a fost: lei697.47.lei420.16Prețul curent este: lei420.16. fara TVA
Sale 40%În stoc
HDD Extern Seagate Firecuda Gaming 2TB, 2.5″, iluminare Chroma RGB, USB 3.2 Gen 1
| Capacitate HDD-SSD extern | 2TB |
|---|---|
| Format HDD-SSD extern | 2.5" |
| Interfață HDD-SSD extern | USB3.2 |
| Alimentare USB | Da |
| HDD capacity | 2 TB |
| Width | 80 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Capacitate HDD extern | 2 TB |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| USB connector | Micro-USB B |
| Thunderbolt technology | No |
| Package width | 106 mm |
| Package depth | 37.5 mm |
| Weight | 167 g |
| Depth | 14.5 mm |
| Height | 122.5 mm |
| Package height | 149 mm |
| Package weight | 253 g |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 36 |