Descriere
| General | |
| Serie |
FireCuda Gaming
|
| Interfata |
USB 3.2
|
| Capacitate |
8 TB
|
| Alimentare USB |
Nu
|
| Dimensiuni |
206 x 128 x 49.2 mm
|
| Altele |
Pachetul include AC Adapter si cablu USB
Iluminare RGB |
Prețul inițial a fost: lei1,660.50.lei993.27Prețul curent este: lei993.27. fara TVA
Sale 40%În stoc
| General | |
| Serie |
FireCuda Gaming
|
| Interfata |
USB 3.2
|
| Capacitate |
8 TB
|
| Alimentare USB |
Nu
|
| Dimensiuni |
206 x 128 x 49.2 mm
|
| Altele |
Pachetul include AC Adapter si cablu USB
Iluminare RGB |
| Capacitate HDD-SSD extern | 8TB |
|---|---|
| Format HDD-SSD extern | 3.5" |
| Interfață HDD-SSD extern | USB3.2 |
| Alimentare USB | Nu |
| HDD capacity | 8 TB |
| Package depth | 80 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Format HDD extern | 3.5" |
| Bus powered | No |
| External power adapter | Yes |
| Capacitate HDD extern | 8 TB |
| Weight | 1.24 kg |
| Package height | 233 mm |
| USB connector | Micro-USB B / USB Type-A / USB Type-C |
| Width | 49.2 mm |
| Depth | 206 mm |
| Height | 128 mm |
| Package width | 236 mm |
| Package weight | 1.61 kg |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 24 |