Descriere
HDD intern WD ULTRASTAR 3.5 4TB 7200 DC HC310 512BF
Prețul inițial a fost: lei1,161.34.lei915.96Prețul curent este: lei915.96. fara TVA
Sale 21%Doar 1 rămase în stoc
HDD intern WD ULTRASTAR 3.5 4TB 7200 DC HC310 512BF
| Buffer HDD server | 256MB |
|---|---|
| Interfață HDD server | SATA3 |
| Format HDD server | 3,5" |
| Viteza rotație HDD server | 7200 rpm |
| HDD-Format | 3.5" |
| Capacitate HDD server | 4TB |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |