Descriere
HDD intern Western Digital ULTRASTAR, DC HC310, 10TB, 3.5″, 7200rpm, SATA3, 256MB
Prețul inițial a fost: lei1,704.19.lei1,257.97Prețul curent este: lei1,257.97. fara TVA
Sale 26%În stoc
HDD intern Western Digital ULTRASTAR, DC HC310, 10TB, 3.5″, 7200rpm, SATA3, 256MB
| Buffer HDD server | 256MB |
|---|---|
| Interfață HDD server | SATA3 |
| Format HDD server | 3,5" |
| Viteza rotație HDD server | 7200 rpm |
| HDD-Format | 3.5" |
| Capacitate HDD server | 10TB |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |