Descriere
| Tip | Standard |
| Interfata mouse | Wireless |
| Interfata tastatura | Wireless |
| Tehnologie | Wireless |
| Kit | Da |
| Interfata receiver | USB |
| Continut pachet | Mouse Tastatura USB nano receiver |
| Greutate (g) | 506 g ; 55 g |
| Dimensiune (mm) | 438.07 x 20.75 x 136.74 mm |
Prețul inițial a fost: lei104.19.lei77.30Prețul curent este: lei77.30. fara TVA
Sale 26%În stoc
| Tip | Standard |
| Interfata mouse | Wireless |
| Interfata tastatura | Wireless |
| Tehnologie | Wireless |
| Kit | Da |
| Interfata receiver | USB |
| Continut pachet | Mouse Tastatura USB nano receiver |
| Greutate (g) | 506 g ; 55 g |
| Dimensiune (mm) | 438.07 x 20.75 x 136.74 mm |
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Dimensiune Mouse | Regular |
| Porturi adiționale | Nu |
| Tehnologie Mouse | Wireless |
| Tastatură multimedia | Yes |
| Iluminare | Nu |
| Gaming | Nu |
| Interfata | Nu |
| Producator | GENIUS |
| Garantie | 24 |