Descriere
Memorie RAM ADATA 32GB (2×16) DDR5 6400 MHZ, 1.4V black
Prețul inițial a fost: lei1,149.57.lei557.97Prețul curent este: lei557.97. fara TVA
Sale 51%În stoc
Memorie RAM ADATA 32GB (2×16) DDR5 6400 MHZ, 1.4V black
| ECC | No |
|---|---|
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| _Iluminare | Nu |
| _Recomandat Gaming | Da |
| _Latenta | 32 CL |
| _Frecvența memorie RAM | 6400MHZ |
| Kit | Nu |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Tensiune alimentare | 1.4 V |
| Latenta | 29 – 32 CL |
| Frecventa | 6400 MHz |
| Radiator | Nu |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 999 |