Descriere
Memorie RAM ADATA LANCER BLADE RGB 32GB DDR5 6000MHZ CL30 1.35V
Prețul inițial a fost: lei1,021.84.lei521.84Prețul curent este: lei521.84. fara TVA
Sale 49%În stoc
Memorie RAM ADATA LANCER BLADE RGB 32GB DDR5 6000MHZ CL30 1.35V
| ECC | No |
|---|---|
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| _Recomandat Gaming | Da |
| _Iluminare | Da |
| _Latenta | 30 CL |
| _Frecvența memorie RAM | 6000MHZ |
| Kit | Nu |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Capacitate | 32 GB |
| Iluminare LED | Da |
| Latenta | 29 – 32 CL |
| Radiator | Nu |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 999 |