Descriere
| Tip produs | Microsistem |
| Tip | Standard |
| Tehnologie | Wireless Cu fir |
| Conectivitate | Bluetooth USB AUX |
| Utilizare | Uz casnic |
| Numar canale | 2 |
| Impedanta iesire | 8 Ω |
| Raspuns in frecventa | 50Hz – 20kHz |
| Putere consumata | 30 W |
| Raport semnal zgomot | 75 dB |
| Conectori | 1 x USB 1 x Casti 2 x Analog in 1 x Antenna |
| Continut pachet | 1 x Telecomanda |
| Culoare | Negru |





