Descriere
| Tip produs | Radio cu ceas standard |
| Tuner | FM |
| Conectori | USB |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Dual Alarm |
| Putere | 6 W |
| Material | Plastic |
| Material rama | Plastic |
| Continut pachet | 1 x Telecomanda |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 19.16 cm |
| Latime | 19.16 cm |
| Inaltime | 5.7 cm |





