Descriere
| Tip produs | Radio cu ceas standard |
| Tuner | FM |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Conectori | USB AUX |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Snooze Dual Alarm Incarcare wireless telefon |
| Putere | 10 W |
| Material | Plastic |
| Material rama | Plastic |
| Continut pachet | 1 x Radio portabil |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 26 cm |
| Latime | 8 cm |
| Inaltime | 14 cm |





