Descriere
SSD Adata XPG Gammix S60 HeatSink 2TB PCI Express 4.0 x4 M.2 2280
Prețul inițial a fost: lei1,185.71.lei597.47Prețul curent este: lei597.47. fara TVA
Sale 50%În stoc
SSD Adata XPG Gammix S60 HeatSink 2TB PCI Express 4.0 x4 M.2 2280
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| ECC | Yes |
| _Recomandat Gaming | Da |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Recomandat Gaming | Da |
| Interfata | PCI Express 4.0 x4 |
| Format | M.2 |
| Suport NVMe | Da |
| Iluminare LED | Nu |
| Weight | 8 g |
| Package type | Box |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Cooling type | Heatsink |
| Capacitate | 2 TB |
| SSD capacity | 2 TB |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Scriere max. | 4000 – 5000 MB/s |
| Citire max. | 5000 – 5500 MB/s |
| Compatible products | PlayStation 5 |
| Read speed | 5000 MB/s |
| Height | 3.13 mm |
| Hardware encryption | Yes |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Operating shock | 1500 G |
| NVMe version | 1.4 |
| Write speed | 4200 MB/s |
| Certification | CE, FCC, BSMI, KC, Morocco, EAC, RCM, UKCA, RoHS |
| TBW rating | 450 |
| SSD form factor | M.2 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| Component for | PC/Laptop |
| Depth | 80 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| Format SSD | PCI-E |
| Interfață SSD | PCI-E |
| Memory type | 3D NAND |
| Width | 22 mm |
| Brand specific technologies | SLC Caching |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |