Descriere
Televizor TCL QLED 50C645, 126 cm, Smart Google TV, 4K Ultra HD, Clasa G (Model 2023)
Televizor TCL QLED 50C645, 126 cm, Smart Google TV, 4K Ultra HD, Clasa G (Model 2023)
| Tip TV | Smart TV |
|---|---|
| Culoare TV | Gri |
| TV-Design | Slim |
| Rezoluție TV | 4K |
| TV-Screen-Size | 50"-|-127-cm |
| Tehnologie display TV | OLED |
| Diagonala TV | 126 – 150 cm |
| USB TV | 1 |
| Ambilight | Nu |
| VESA TV | 300*300 |
| Tip display TV | Plat |
| Tech-3D | No |
| WiFi | Yes |
| Segment | Consumer |
| HDR | HDR 10+ |
| Sistem de operare TV | Google TV |
| Refresh rate | 60Hz |
| Producator | TCL |
| Garantie | 24 |