Descriere
AW M18 R2 QHD+ i9-14900HX 64 8 4090 W11P

Prețul inițial a fost: lei29,729.4000.lei25,934.4500Prețul curent este: lei25,934.4500. fara TVA
Sale 13%În stoc
AW M18 R2 QHD+ i9-14900HX 64 8 4090 W11P
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| old_Diagonala display | 18.x" |
| old_Tip procesor | Intel I9 |
| NB-Format | Regular |
| old_Memorie RAM | 64GB |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | Business |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-Gaming-VGA | RTX 4090 |
| NB-SSD-Capacity | 8TB |
| Luminozitate | 500 nt |
| HDMI | Nu |
| Tip placă video | Dedicată |
| Producator placa video | nVidia |
| USB Type-C | Nu |
| Greutate | N/A |
| Touchscreen | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| BLUETOOTH | Nu |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producator procesor | Intel |
| Rezolutie | 2560 x 1600 |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Tip procesor | Intel Core i9 |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 4000 Series |
| Model placa video | RTX 4090 |
| Model procesor | 14900HX |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Refresh rate | 240 Hz |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Diagonala display | 18.0 |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |