Descriere
Prețul inițial a fost: lei10,333.61.lei9,005.87Prețul curent este: lei9,005.87. fara TVA
Sale 13%Doar 2 rămase în stoc
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| Memorie RAM | 32GB |
| Producator procesor | Intel |
| Touchscreen | Nu |
| Tip placă video | Dedicată |
| Sistem de operare | Free DOS |
| Tehnologii display | IPS |
| Tip procesor | Intel I9 |
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Diagonala display | 16.x" |
| Segment | Gaming |
| Tip display | IPS |
| Cititor amprente | Da |
| Refresh rate | 165 Hz |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| Culoare | Glacier White |
| NB-Gaming-VGA | RTX 4060 |
| Model GPU laptop | RTX 4060 |
| Format display | 3.2K (3200 x 2000) |
| Rezolutie | 3200 x 2000 |
| Modul-Sim | Nu |
| Capacitate de stocare | 1TB |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |