Descriere
MacBook Pro 14.2″/Apple M3 (CPU 8-core, GPU 10-core, Neural Engine 16- core)/24GB/512GB – Space Gray – INT
Prețul inițial a fost: lei11,342.85.lei10,857.97Prețul curent este: lei10,857.97. fara TVA
Sale 4%Doar 2 rămase în stoc
MacBook Pro 14.2″/Apple M3 (CPU 8-core, GPU 10-core, Neural Engine 16- core)/24GB/512GB – Space Gray – INT
| Diagonala display | 14.x" |
|---|---|
| Touchscreen | Nu |
| Tip placă video | Integrată |
| Memorie RAM | 24GB |
| Capacitate de stocare | 512 GB |
| Segment | Business |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Cititor amprente | Da |
| Producator procesor | Apple |
| Model GPU laptop | Apple |
| Culoare | Space Grey |
| Sistem de operare | macOS |
| Format display | Liquid Retina XDR |
| Rezolutie | 3024 x 1964 |
| Tip display | Mini LED |
| Tehnologii display | Retina |
| Tip procesor | Apple M3 |
| Modul-Sim | Nu |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |