Descriere
MacBook Pro 14.2″/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine 16-core)/16GB/512GB – Space Gray – US KB (US power supply with included US-to-EU adapter)
Prețul inițial a fost: lei11,212.60.lei9,324.36Prețul curent este: lei9,324.36. fara TVA
Sale 17%Stoc epuizat
MacBook Pro 14.2″/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine 16-core)/16GB/512GB – Space Gray – US KB (US power supply with included US-to-EU adapter)
| NB-Format | Regular |
|---|---|
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | MacOS |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Segment | N/A |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Producator placa video | Apple |
| Tip placă video | Dedicată |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Luminozitate | 400 nt |
| Thunderbolt | Da |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| USB 3.1 | Da |
| Sistem de operare | macOS |
| Producator procesor | Apple |
| Serie placa video | Apple Silicon Series |
| Rezolutie | 3024 x 1964 |
| Diagonala display | 14.2 |
| Tip procesor | Apple M4 |
| Model placa video | Apple M4 |
| Model procesor | M4 |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |