Descriere
Memorie RAM Kingston ValueRAM 4GB DDR4 3200Mhz CL22
Prețul inițial a fost: lei105.87.lei71.42Prețul curent este: lei71.42. fara TVA
Sale 33%În stoc
Memorie RAM Kingston ValueRAM 4GB DDR4 3200Mhz CL22
| _Capacitate memorie RAM | 4GB |
|---|---|
| DRAM-Kit | No |
| ECC | No |
| _Frecvența memorie RAM | 3200MHz |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| Doesn't contain | Halogen |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| JEDEC standard | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Component for | PC/Server |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 1 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Lead plating | Gold |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Country of origin | Taiwan |
| Internal memory | 4 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| CAS latency | 22 |
| Width | 133.3 mm |
| Height | 31.2 mm |
| Module configuration | 512M x 64 |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Frecventa | 3200 Mhz |
| Capacitate | 4 GB |
| Latenta | 21 – 24 CL |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |