UBIQUITI 8 PORT GBE SWITC USW-ULTRA-210W, dimensiuni: 203 x 76 x 33 mm, Greutate: 320g, Interfata: 8 x 10/100/1000Mbps, 7 porturi POE, Capacitate Switch: 16Gbps, Buget POe 210W, adaptor POE 202W inclus.
Prețul inițial a fost: lei1,615.96.lei1,021.84Prețul curent este: lei1,021.84. fara TVA
Sale 37%În stoc